1’133 Results
Mont-sur-Rolle Mont-sur-Rolle Vaud 1185 CH
CHF 2'465'000.-
Rooms 4.5
Plot area 500 m2
Year built 2020
Mont-sur-Rolle
Montricher Montricher Vaud 1147 CH
CHF 1'950'000.-
Rooms 6.5
Plot area 1’007 m2
Year built 2010
Montricher
Lignerolle Lignerolle Vaud 1357 CH
CHF 820'000.-
Row house
Rooms 4.5
Plot area 417 m2
Year built 1850
Lignerolle
Morges Morges Vaud 1110 CH
CHF 1'265'000.-
Apartment
Rooms 4.5
Living space 102 m2
Floor 2
Morges
Gollion Gollion Vaud 1124 CH
CHF 980'000.-
Roof flat
Rooms 4.5
Living space 100 m2
Floor 2
Gollion
Oleyres Oleyres Vaud 1580 CH
CHF 1'380'000.-
Rooms 8.5
Plot area 1’155 m2
Year built 1986
Oleyres
Etoy Etoy Vaud 1163 CH
CHF 850'000.-
Row house
Rooms 5.5
Plot area 249 m2
Year built 1830
Etoy
Gland Gland Vaud 1196 CH
CHF 840'000.-
Apartment
Rooms 4.5
Living space 120 m2
Floor 3
Gland
Bursins Bursins Vaud 1183 CH
CHF 1'890'000.-
Row house
Rooms 5.5
Plot area 370 m2
Year built 2005
Bursins
Gland Gland Vaud 1196 CH
CHF 1'340'000.-
Apartment
Rooms 5.5
Living space 147 m2
Floor 6
Gland
Epalinges Epalinges Vaud 1066 CH
CHF 1'590'000.-
Maisonette
Rooms 5.5
Living space 180 m2
Year built 2006
Epalinges
Leysin Leysin Vaud 1854 CH
CHF 1'460'000.-
Rooms 10
Plot area 1’111 m2
Year built 1958
Leysin
St-Légier-La Chiésaz St-Légier-La Chiésaz Vaud 1806 CH
CHF 1'790'000.-
Rooms 7
Plot area 1’001 m2
Year built 1990
St-Légier-La Chiésaz
Mont-sur-Rolle Mont-sur-Rolle Vaud 1185 CH
CHF 3'400'000.-
Attic flat
Rooms 7.5
Living space 330 m2
Floor 2
Mont-sur-Rolle
Founex Founex Vaud 1297 CH
CHF 2'890'000.-
Bifamiliar house
Rooms 6.5
Plot area 710 m2
Year built 1998
Founex
Sottens Sottens Vaud 1062 CH
CHF 1'100'000.-
Maisonette
Rooms 5.5
Plot area 2’500 m2
Floor 1
Sottens
Sottens Sottens Vaud 1062 CH
CHF 850'000.-
Apartment
Rooms 4.5
Plot area 2’500 m2
Year built 1820
Sottens
Yverdon-les-Bains Yverdon-les-Bains Vaud 1400 CH
CHF 1'450'000.-
Rooms 5.5
Plot area 973 m2
Year built 1984
Yverdon-les-Bains
Gryon Gryon Vaud 1882 CH
CHF 2'300'000.-
Chalet
Rooms 8
Plot area 3’207 m2
Year built 1964
Gryon
Chernex Chernex Vaud 1822 CH
CHF 2'350'000.-
Rooms 5.5
Plot area 1’110 m2
Year built 2005
Chernex
St-Cergue Saint-Cergue Vaud 1264 CH
CHF 1'200'000.-
Rooms 6.5
Plot area 1’187 m2
Year built 1986
Saint-Cergue
Sottens Sottens Vaud 1062 CH
CHF 1'400'000.-
Rooms 11
Plot area 842 m2
Year built 1901
Sottens
Epalinges Epalinges Vaud 1066 CH
CHF 1'850'000.-
Row house
Rooms 6.5
Plot area 527 m2
Year built 2006
Epalinges
Grandvaux Grandvaux Vaud 1091 CH
CHF 1'650'000.-
Plot area 1’240 m2
Year built 2023
Use Building
Grandvaux
St-Triphon St-Triphon Vaud 1867 CH
CHF 1'920'000.-
Rooms 14.5
Plot area 2’426 m2
Year built 1905
St-Triphon
La Croix (Lutry) La Croix (Lutry) Vaud 1090 CH
CHF 2'000'000.-
Rooms 6.5
Plot area 1’009 m2
Year built 1930
La Croix (Lutry)
Pailly Pailly Vaud 1416 CH
CHF 270'000.-
Chalet
Rooms 3.5
Plot area 489 m2
Year built 1968
Pailly
Ursins Ursins Vaud 1412 CH
CHF 1'295'000.-
Year built 1913
Use Residential
Ursins